Srpen 2013

Hlídání dětí Brno, péče o děti Brno

13. srpna 2013 v 9:01

Zajišťujeme pravidelné i nárazové profesionální hlídání dětí (Brno a okolí). Nejčastěji se pečovatelka stará o dítě u vás doma; pokud vám to z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, je vám plně k dispozici naše školka Brno rodinného typu. Péče o dítě ve vašem domě má tu výhodu, že se dítě nachází ve vlastním prostředí, kde má své hračky, vše dobře zná a má pocit jistoty. Naše služby jsou maximálně flexibilní a naše pečovatelky přizpůsobivé a vždy plně ochotné respektovat přání a potřeby každé rodiny. Samozřejmostí je vyzvedávání dětí z jeslí, školek nebo škol a jejich doprovod do zájmových kroužků, stejně jako procházky s kočárkem s těmi nejmenšími.
Hlídání dětí Brno zajišťují naše pracovnice, které pečlivě vybíráme podle přísných kritérií - důraz klademe především na jejich odbornou praxi a zkušenosti. Pečovatelky pravidelně prověřujeme a školíme. I proto můžete mít jistotu, že vaše dítě bude v těch nejlepších rukou. V případě jakýchkoli nesrovnalostí v průběhu péče o dítě se na nás můžete kdykoliv obrátit.

Prsteny BISAKU podtrhly výjímečnost České MISS 2013

9. srpna 2013 v 14:30
Je odvěkou pravdou, že mezi šperky a ženskou krásou existuje až magická přitažlivost. A nutno přiznat, že k velkému potěšení všech, kteří se dostanou do jejich blízkosti. Tím spíš, pokud se tohle rendez-vous odehrává v okouzlujících kulisách pětihvězdičkového zámeckého hotelu Chateau Mcely. Značka Bisaku jako jeden z hlavních partnerů akce využívá tuhle exkluzivní příležitost, aby potěšila oko čtenářů časopisu Marriage Guide.
Miss Gabriela Kratochvílová, která se navždy zapsala do povědomí veřejnosti jako "ta s krátkými vlasy", se možná vymyká z romantických představ o princezně nevěstě, ale o to víc její půvab nechá vyznít jemné linie šatů i elegantní zlaté snubní prsteny Bisaku. Dá se tušit, že její přirozenost, kterou zaujala během nedávné volby, dodá inspiraci i sebevědomí také mnohým ženám, které stejně jako ona dávají přednost kratšímu střihu vlasů.

Originalita na celý život

Díky originálním kolekcím zásnubních a snubních prstenů Bisaku se každý velký okamžik v životě obou partnerů může stát oslnivým a nezapomenutelným. Jak listujete kolekcemi, objevujete mnoho inspirace pro tyto krásné příležitosti. Těžko byste hledali lepší způsob, jak potěšit vaše nejbližší unikátním řemeslným dílkem trvalé hodnoty.
Každý svatební prsten je symbolem věčné lásky a pevnosti vztahu, proto je přirozené, že velká část zákazníků vybírá v první řadě zavedenou značku a až poté konkrétní design z její kolekce. Zkušení zlatníci, faséři a rytci v klenotnictví Bisaku se mohou pochlubit bohatými zkušenostmi z oboru. Ke každé nové zakázce přistupují s odpovědností a s odhodláním naplnit očekávání i té nejnáročnější klientely. Kromě jejich poctivé práce a kvalitních materiálů je dostatečnou zárukou také více než dvacetiletá historie značky. Koneckonců velkým zážitkem je již samotný nákup v nedávno otevřené reprezentativní prodejně ve Štupartské ulici v centru Prahy nebo na Orlí ulici v Brně.
Přesvědčte se, že kvalitní snubní prsteny Praha i Brno umí nabídnout všem.

Geografické informační systémy slouží občanům

9. srpna 2013 v 9:13
ObčanServer je aplikací GIS (Geografický informační systém), která v prostředí internetu umožňuje zveřejnění geografických a popisných dat obce občanům. Je produktem vyvinutým společností DIGIS, spol. s r.o.

 • jednoduchý prohlížeč geografických a popisných dat pro veřejnost
 • umožňuje zobrazit mapy obce, města s připojenými popisnými informacemi -
  Katastrální mapy, Územní plány, Letecké snímky, Orientační mapy, Informativní mapy inženýrských sítí
 • možnost vyhledávání podle čísla parcely, čísla budovy, názvů ulic, orientačních bodů
 • základní funkce pro práci s mapou - zvětšování, zmenšování, posun mapy, přehledka - rychlá orientace v mapě, měření vzdáleností, tisk mapy, export map do souboru formátu .jpg
 • snadnou orientaci umožňují přednastavená zobrazení map, pouhým výběrem z níže vyjmenovaných možností se zobrazí daný soubor map:

 • Katastrální mapa - parcely KN, čísla parcel KN, parcely ZE, čísla parcel ZE, budovy, čísla popisná, díly parcel ZE, čísla dílů parcel ZE, katastrální území, místní názvy
 • Územní plán s připojenou legendou k jednotlivým plochám, zobrazený spolu s parcelami KN, ZE, popř. s parcelními díly
 • Letecké snímky - ortofotomapy
 • Orientační mapa - základní mapa s vyznačenými důležitými místy, turistickými a cyklistickými trasami
 • Informativní mapa inženýrských sítí - inženýrské sítě spolu s parcelami KN, budovami a popisnými čísly

Dálkové studium na VŠ s důrazem na praktickou výuku

5. srpna 2013 v 14:55 | Beast
NEWTON College nabízí studentům kombinované formy studia velice kvalitní a moderně strukturovaný bakalářský studium VŠ se třemi různými specializacemi:

Globální podnikání a management

Nejkomplexnější obor v ČR připravující na manažerskou či podnikatelskou kariéru!

Náplní oboru Globální podnikání a management je příprava pro výkon manažerských funkcí a zvládnutí znalostí a dovedností potřebných pro zahájení vlastního podnikání. Studium kombinuje vysokoškolskou teoretickou výuku, praktické semináře a manažerský výcvik. Zvláštní důraz je kladen na výchovu k manažerskému myšlení a trvalé potřebě osobního rozvoje podnikatele - manažera.

V rámci tohoto oboru si můžete vybrat ze tří specializací, které Vám pomohou diverzifikovat Vaše zaměření, budoucí uplatnění či případný směr magisterského studia.

Specializace oboru Globální podnikání a management:

Mezinárodní podnikání - Více informací o oboru a specializaci včetně studijního plánu.

Mediální management - Více informací o oboru a specializaci včetně studijního plánu.

Management cestovního ruchu - Více informací o oboru a specializaci včetně studijního plánu.