Září 2013

Velkoformátový tisk umí vyřešit i problém se skenováním

17. září 2013 v 15:55
Multifunkční řešení CONTEX představuje možnost propojení skeneru s velkoformátovou tiskárnou. Velkoformátový tisk je tak ještě pohodlnější . MFP řešení je nabízeno ve dvou variantách:

MFP Repro

MFP Repro řešení se skládá z dodávky skeneru, dotykového skenovacího a kopírovacího SW Nextimage Repro, speciálního stojanu a 17" dotykového panelu. V rámci tohoto řešení je možno ke skeneru připojit několik velkoformátových tiskáren, dodávaný SW podporuje standardní formáty včetně Multipage TIFF a JPG. Nainstalovaný ovládací SW na obslužném PC disponuje širokou paletou editačních nástrojů a pokročilých skenovacích a kopírovacích funkcí.
MFP Repro

MFP2GO

MFP2GO řešení se skládá z dodávky skeneru, dotykového konroleru, speciálního stojanu a 15" dotykového panelu. V rámci tohoto řešení je možno ke skeneru připojit buď jednu velkoformátovou tiskárnu Canon anebo Hewlett Packard.Dodávaný SW podporuje standardní formáty PDF, JPEG, TIFF a CALS. Dotykový kontroler má v sobě zakomponovaný SW se základními skenovacími a kopírovacími funkcemi.
MFP 2GO